صفر شویی استاندارد خودرو

لیست قیمت صفر شویی خودرو

در این بخش لیست قیمت صفرشویی انواع خودرو ها بر اساس استاندارد ها و سایز خودروها مشخص شده اند . در صورت داشتن هر گونه سوال میتواند با همکاران ما در بخش کارشناسان تماس ایسامین در ارتباط باشید.

صفرشویی

قیمت (تومان)

صفرشویی استاندارد

هاچبک7،000،000تومان
سدان7،500،000تومان
اس یو وی8،000،000تومان
بیگ اس یووی8،500،000تومان

ویدئو صفرشویی

صفرشویی خودرو اجرا شده در ایسامین

سوالات پر تکرار

صفرشویی چیست و شامل چه قسمت هایی می شود؟
در این نوع از تمیزی خودرو علاوه بر اینکه ظاهر خودرو که شامل تمامی نواحی بدنه می شود (از سپر گرفته تا صندوق عقب)، قسمت های داخلی هم تمیز می شوند. این قسمت ها شامل صندلی ها، درب ها، کف و موکت کف، ستون ها، کمربندها، سقف، داشبورد، فرمان، صندوق، قسمت زاپاس و انواع قسمتهای زینتی داخل ماشین و… است.
چه تفاوتی بین کارواش و صفرشویی وجود دارد؟
صفرشویی خودرو در واقع نسخه عمیق تر کارواش وی آی پی است. در صفرشویی علاوه بر تمیز کردن خودرو، هدف اصلی نو کردن قطعات خودرو و ترمیم بخش های مختلف آن وو نو کردن تمامی قسمت های دور از دسترس و درزها و دریچه ها می باشد. در صفرشویی در واقع کیفیت خودروی خود را بالا می برید و قسمت کابین خودرو و بدنه ی خودروی شما فراتر از تصورتان تمیز و نو خواهد شد
آیا صفرشویی ماشین با بخار باعث آسیب به شیشه بالابر و یا صندلی خودرو می شود؟
خیر به هیچ وجه! استفاده از بخارشور باعث ایجاد آسیب به محصولات برقی نمی شود و همچنین مانند روش های غیر استاندارد و سنتی باعث خیسی صندلی ها نخواهد شد.
آیا صفرشویی در محل هم دارید؟
از آنجایی که صفرشویی تخصصی ایسامین با ابزار و متریال مخصوص و تکنیک های فنی انجام می شود همچنین 2روز زمان می برد، امکان صفرشویی در محل را نمی توان با این کیفیت فراهم کرد.
آیا صفرشویی شامل موتور ماشین هم می شود؟
خیر موتورشویی تخصصی و استاندارد ایسامین جداگانه انجام می شود و یک روز زمان می برد.
آیا بوی لبنیات ریخته شده در خودرو با صفرشویی کاملا از بین می رود؟
با صفرشویی تخصصی ایسامین بله

مشاوره رایگان صفر شویی انواع خودرو

در صورتی که تمایل دارید برای خودور خود از خدمات نصب کاور بدنه گاراژ ایسامین استفاده نمایید میتوانید
همین الان با کارشناسان ما تماس گرفته و یا فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید، کارشناسان ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت

صفرشویی تخصصی ایسامین

چرا صفرشویی ؟

خودروی هرکس، جلوه ای از شخصیت اوست. افراد بی نظم و افرادی که ذهن آشفته ای دارند، معمولا به ماشین خود رسیدگی نمی کنند و خودروی آنها همیشه کثیف و نامرتب است؛ اما افرادی که به کار و جایگاه خود اهمیت می دهند، ماشینشان را تمیز نگه می دارند. که شامل موارد ذیل میباشد :

صفرشویی خودرو در واقع نسخه عمیق تر کارواش معمولی است. در صفرشویی علاوه بر تمیز کردن خودرو، هدف اصلی نو کردن قطعات خودرو و ترمیم بخش های مختلف آن می باشد. در صفرشویی در واقع کیفیت خودروی خود را بالا می برید و قسمت بیرونی خودروی شما فراتر از تصورتان تمیز و نو خواهد شد.

دیتیلینگ

صفرشویی

خدمات صفر شویی گاراژ ایسامین

عنوان نمونه

فرم درخواست مشاوره رایگان

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
خدمات ایسامین شامل صفرشویی، موتورشویی، شستشوی رینگ‌ها، واکس، پولیش، سرامیک، خدمات چرم دوزی، کاور بدنه، پی‌پی‌اف، خدمات رنگ و نقاشی

تماس

× واتساپ